Артқа
Білім алушылар кестесі

10:00-10:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы106 (№2) Кужахметова Динара Ериковна
11:00-11:50 Қазақ (орыс) тілі106 (№2) Калякбар Ұлдана Наурызбайқызы
12:00-12:50 Қазақ (орыс) тілі106 (№2) Калякбар Ұлдана Наурызбайқызы
13:00-13:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы106 (№2) Кужахметова Динара Ериковна
16:00-16:50 Мәдениеттану, психологияОнлайн Толегенова Алия Амангалиевна
17:00-17:50 Мәдениеттану, психологияОнлайн Толегенова Алия Амангалиевна
08:00-08:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы106 (№2) Кужахметова Динара Ериковна
09:00-09:50 Қазақ (орыс) тілі106 (№2) Калякбар Ұлдана Наурызбайқызы
12:00-12:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
13:00-13:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
14:00-14:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
15:00-15:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
08:00-08:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)106 (№2) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
09:00-09:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)106 (№2) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
10:00-10:50 Шетел тілі106 (№2) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
11:00-11:50 Шетел тілі106 (№2) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
08:00-08:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)106 (№2) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
09:00-09:50 Ислам теологиясы106 (№2) Акимханов Аскар Болатбекович
10:00-10:50 Мәдениеттану, психология106 (№2) Мажиұлы Ермұхамет
13:00-13:50 ДінтануОнлайн Тологон Жанболат
14:00-14:50 Ислам теологиясыОнлайн Акимханов Аскар Болатбекович
12:00-12:50 Шетел тілі106 (№2) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
13:00-13:50 Дінтану106 (№2) Тологон Жанболат

10:00-10:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)212 (№1) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
11:00-11:50 Қазақ (орыс) тілі212 (№1) Иргебаева Акерке Баяновна
12:00-12:50 Қазақ (орыс) тілі212 (№1) Иргебаева Акерке Баяновна
16:00-16:50 Мәдениеттану, психологияОнлайн Толегенова Алия Амангалиевна
17:00-17:50 Мәдениеттану, психологияОнлайн Толегенова Алия Амангалиевна
08:00-08:50 Шетел тілі212 (№1) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
09:00-09:50 Қазақ (орыс) тілі212 (№1) Иргебаева Акерке Баяновна
10:00-10:50 Шетел тілі212 (№1) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
12:00-12:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
13:00-13:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
14:00-14:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
15:00-15:50 Дене шынықтыруЖатақхана залы Сабырбекова Лаура Аскарбековна
09:00-09:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)212 (№1) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
10:00-10:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы212 (№1) Раева Светлана Жумабековна
11:00-11:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы212 (№1) Раева Светлана Жумабековна
12:00-12:50 Мәдениеттану, психологияОнлайн Толегенова Алия Амангалиевна
13:00-13:50 Екінші шетел тілінің базалық курсы (A2)212 (№1) Шаяхметов Олжас Мырзаханович
08:00-08:50 Ислам теологиясы212 (№1) Акимханов Аскар Болатбекович
09:00-09:50 Шетел тілі212 (№1) Тәубеева Әлия Тәубеқызы
13:00-13:50 ДінтануОнлайн Тологон Жанболат
14:00-14:50 Ислам теологиясыОнлайн Акимханов Аскар Болатбекович
09:00-09:50 Дінтану212 (№1) Тологон Жанболат
10:00-10:50 Оқытылатын шетел тілінің практикалық грамматикасы212 (№1) Раева Светлана Жумабековна

09:00-09:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
10:00-10:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
09:00-09:50 Оқытылатын шетел тілдері халықтарының әдебиетіОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
10:00-10:50 Оқытылатын шетел тілдері халықтарының әдебиетіОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
11:00-11:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
12:00-12:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
13:00-13:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
09:00-09:50 Оқытылатын шетел тілдері халықтарының әдебиетіОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
10:00-10:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
11:00-11:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
12:00-12:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
09:00-09:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
10:00-10:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
11:00-11:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
12:00-12:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
18:00-18:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
19:00-19:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
10:00-10:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
11:00-11:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
12:00-12:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
18:00-18:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
19:00-19:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна

09:00-09:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Раева Светлана Жумабековна
10:00-10:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Раева Светлана Жумабековна
11:00-11:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Кужахметова Динара Ериковна
12:00-12:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Кужахметова Динара Ериковна
12:00-12:50 Аударма ісіне кіріспеОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
13:00-13:50 Базалық шетел тілінің практикалық курсы В2Онлайн Кужахметова Динара Ериковна
14:00-14:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
15:00-15:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
10:00-10:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
15:00-15:50 Екінші шетел тілінің практикалық курсы B2Онлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
08:00-08:50 Аударма ісіне кіріспеОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
09:00-09:50 Аударма ісіне кіріспеОнлайн Farouq Mahmoud Ibrahim
10:00-10:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
11:00-11:50 Тіл біліміне кіріспеОнлайн Adam Maxmoud Adam Ahmed
18:00-18:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
19:00-19:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
08:00-08:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
09:00-09:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
10:00-10:50 ПедагогикаОнлайн Кульбекова Баян Рустембековна
11:00-11:50 Кәсіби бағытталған екінші шетел тіліОнлайн Раева Светлана Жумабековна
18:00-18:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна
19:00-19:50 Дене шынықтыруОнлайн Сабырбекова Лаура Аскарбековна

09:00-09:50 Шетел тілін арнайы мақсатта оқыту С1Онлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
10:00-10:50 Шетел тілін арнайы мақсатта оқыту С1Онлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
11:00-11:50 Араб тілінің теориялық грамматикасы 2Онлайн Қыдырбаев Қалдыбай Арыстанбекұлы
12:00-12:50 Аударма практикасыОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
13:00-13:50 Аударма практикасыОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
09:00-09:50 Араб тілінің теориялық грамматикасы 2Онлайн Қыдырбаев Қалдыбай Арыстанбекұлы
10:00-10:50 Араб тілінің теориялық грамматикасы 2Онлайн Қыдырбаев Қалдыбай Арыстанбекұлы
11:00-11:50 Араб әдеби мәтіндеріОнлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
12:00-12:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
13:00-13:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
09:00-09:50 Араб әдеби мәтіндеріОнлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
10:00-10:50 Араб риторикасыОнлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
11:00-11:50 Араб риторикасыОнлайн Садыбаев Курмангазы Турмаханович
12:00-12:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
13:00-13:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
11:00-11:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
12:00-12:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Карагойшиева Данеля Алмасбековна
13:00-13:50 Аударма практикасыОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar

11:00-11:50 Шетел тілін арнайы мақсатта оқыту С1Онлайн Раева Светлана Жумабековна
12:00-12:50 Шетел тілін арнайы мақсатта оқыту С1Онлайн Раева Светлана Жумабековна
14:00-14:50 Академиялық жазылымОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
15:00-15:50 Академиялық жазылымОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
11:00-11:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
12:00-12:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Salahueddin Muhammad Ahmed Salem
08:00-08:50 Іс-қағаздарын жүргізуОнлайн Акшолакова Асем Жақсыбековна
10:00-10:50 Ағылшын тілі тарихыОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
11:00-11:50 Ағылшын тілі тарихыОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
14:00-14:50 Академиялық жазылымОнлайн Noha Selim Kamal Sayed Abdelghaffar
08:00-08:50 Іс-қағаздарын жүргізуОнлайн Акшолакова Асем Жақсыбековна
09:00-09:50 Іс-қағаздарын жүргізуОнлайн Акшолакова Асем Жақсыбековна
10:00-10:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Salahueddin Muhammad Ahmed Salem
11:00-11:50 Екінші шет тілін оқытуың қазіргі әдістемесіОнлайн Salahueddin Muhammad Ahmed Salem
09:00-09:50 Шетел тілін арнайы мақсатта оқыту С1Онлайн Раева Светлана Жумабековна
10:00-10:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
11:00-11:50 Мамандандырылған кәсіби шет тіліОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна
12:00-12:50 Ағылшын тілі тарихыОнлайн Турумбетова Ляйла Абдрахмановна